Kvalitatīvs serviss Jūsu kravas automašīnai!

Katrs sīkums, kas jāatrisina, nezinātājam kļūst par projektu. Nodod savu problēmu mums, par pārējo mēs parūpēsimies!

Mūsu pakalpojumi
Image

26

gadu pieredze
saremontētas kravas automašīnas mēnesī

300+

darba līnijas

7

Mūsu pakalpojumi

Augsti kvalificētu meistaru uzraudzībā, pilna cikla remontdarbi, visa veida komerctransportam, kravas automašīnām, autobusiem un dažādai spectehnikai vienuviet- 7 dienas nedēļā.

Mēs nodrošinām:

Apsargātu diennakts autostāvvietu
Apsargātu diennakts autostāvvietu

Ērtu piekļuvi ar kravas tehniku- Rīgā
Ērtu piekļuvi ar kravas tehniku- Rīgā

Mājīgas atpūtas telpas jūsu darbiniekiem automašīnas saņemot vai nododot
Mājīgas atpūtas telpas jūsu darbiniekiem automašīnas saņemot vai nododot

Sazinies ar mums
ImageImage
Image
Gollner Spedition

Gollner Spedition kopš 2013. gada sadarbojas ar Kurbads kravas auto servisu, veicot servisā kravas automobiļu parka tehniskās apkopes un remontdarbus. Līdzšinējā sadarbība ir bijusi ļoti pozitīva. Esam apmierināti ar pakalpojumu kvalitāti, izpildes termiņiem, darbinieku profesionālo attieksmi un izpratni par mūsu biznesa specifiku.

Image
Būsters Z

Darbojamies starptautisko autopārvadājumu tirgū jau kopš 2002. gada. Esam uzticams kravu pārvadātājs Skandināvijas virzienā. Ar Kurbads kravas auto serviss mēs sadarbojamies jau vairāk nekā 10 gadus. Augsti vērtējam servisa komandas ātro reakciju, kvalitatīvi paveikto darbu un piedāvāto risinājumu. Mums patiess prieks par ilggadējo sadarbību!

Image
Nacionālie Bruņotie Spēki

Sadarbojoties ar Kurbads kravas servisu, varu teikt līdz šim tikai to pozitīvāko. Darba kvalitāte ir augstā līmenī, izpildes termiņi ir ātri un nav bijuši kavējumi. Komunikācija ir pozitīva. Viss tiek vienkārši un labi izrunāts. Uzklausa klientu vēlmes un ieteikumus.

Image
R Grupa

Kurbads kravas auto serviss jau vairākus gadus ir mūsu sadarbības partneris, kas sniedz servisa pakalpojumus mūsu autoparkam. Gribētu atzīmēt servisa personāla atsaucību, augsto profesionālismu, kvalitāti un savlaicīgi veiktos darbus. Rekomendējam Kurbads kravas auto servisu kā stabilu un nopietnu sadarbības partneri.

Image
Simeon

Simeon ir autotransporta kompānija, kas veic šķidrumu pārvadāšanu. Uzņēmums strādā Somijā, Zviedrijā un visās Baltijas valstīs. Simeon autoparks ir moderns un tiek nemitīgi atjaunināts. Kurbads kravas auto serviss lepojas, ka spēj piedāvāt Simeon transporta parkam kvalitatīvus servisa pakalpojumus.

Image
Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienests

VUGD vada un veic ugunsgrēku dzēšanu, kā arī veic glābšanas darbus dzēšot ugunsgrēkus, veic glābšanu pēc ceļu satiksmes negadījumiem un iekšējos ūdeņos, kā arī zemūdens meklēšanas un citus glābšanas darbus.

KO PAR MUMS SAKA SADARBĪBAS PARTNERI

1 / 6
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image