Image
18.09.2020

DBC kolektīva saliedēšanās pasākums

Image

Kādā karstā jūnija sestdienā, DBC autocentrs kolektīvs devas braucienā pa bezceļiem ar kvadracikliem. Ne vienmēr saliedēšanās pasākumiem jābūt formāliem, galvenais, lai tie ir uz rezultātu vērsti – kopīgi pavadīts laiks lieliskā kompānijā.
Deviņos no rīta tika ieņemts zemais starts, brauciena plāns bija zināms – izaicinošs karstums un bezceļi. Gan bezceļi, gan ceļi mūs veda pa Pierīgas mežiem un pļavām. Viens no atskaites punktiem bija 333 trases apkārtne, kurā patiesi bija iespēja noķert adrenalīnu un kārtīgu brauciena buķeti – kalni, līdzenumi, dubļi un pamatīgi šķēršļi.

“Esmu lepns par saviem darbiniekiem! Darbojāmies kā komanda arī šajā pasākumā. Ja kāds no mums iestrēga dubļos, visi kā viens metās palīdzēt. Brauciena laikā varēju izvērtēt katru no kolēģiem, piemēram, kurš ir izteiktāks līderis un uzņemas iniciatīvu. Šis noteikti bija viens no labākajiem saliedēšanās pasākumiem,” stāsta DBC kravas auto servisa vadītājs Rihards Mesijs.

Braucienu noslēdzām ar pikniku Ropažu novadā. Kopīgi sagatavojām ugunskura vietu, iestiprinājāmies ar līdzpaņemtajām maizītēm un pārrunājām braucienā pieredzēto.
Jaudīgs un emocijām bagāts saliedēšanās pasākums!

KURBADS DBC