Aluminum welding for trucks

Kādas priekšrocības sniedz alumīnija metināšana?

Dažkārt atsevišķu automašīnu detaļu nomaiņa ir izdevīgāka nekā to labošana. Ar lielāko daļu alumīnija detaļu tā nav – tās mēdz maksāt dārgi, bet, laicīgi atklājot defektu, alumīnija metināšana cenas ziņā ir krietni lētāks risinājums.

Viens no piemēriem ir alumīnija bākas, kuru cena ir salīdzinoši augsta. Nereti, automašīnu laicīgi nemazgājot, notiek oksidācijas process un veidojas poras, kā rezultātā bāka sāk tecēt. Tāpat bāku var pārplēst porās nonācis ūdens, kas aukstā laikā sasalst. Šādā gadījumā izdevumi var sasniegt vairākus tūkstošus eiro – piemēram, ja bāka plīst uz autobāņa Vācijā, nāksies saskarties ar bargu sodu un ļoti dārgu remontu. Risinājums ir laicīga diagnostika un alumīnija metināšana ar elektrodu.

Kādu detaļu metināšanu veic Kurbads kravas auto serviss?

Jaunajiem automobiļiem ir daudz detaļu, kas izgatavotas no alumīnija, piemēram, zem bampera esošās atdures statnes, kronšteini un pakāpieni. Diemžēl pietiek ar nelielu ceļu satiksmes negadījumu, lai pārlūztu gan bampers, gan kāpslis, bet oriģinālo rezerves daļu iegāde ir dārgs prieks.

Šādā gadījumā mēs jums spēsim palīdzēt, piedāvājot izdevīgus nosacījumus. Kurbads kravas auto serviss nodarbojas ar visu alumīnija detaļu metināšanu – no pavisam nelielām plāksnītēm līdz bortiem; klāstā ir arī alumīnija disku metināšana. Turklāt metināšanas darbi ir tikai viens no pakalpojumiem, ko piedāvājam. Kurbads kravas auto serviss tiks galā ar ikvienu defektu, sākot ar saskrāpēto detaļu pārkrāsošanu un beidzot ar elektronikas problēmu novēršanu.

Te ir jautājums

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat

Te atkal ir jautājums

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Ta vēl uzdod jautājumus

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat

Other services

KURBADS DBC