Image
15.07.2021

Daugavas Biznesa centrā atjauno kravas auto servisu un būvē apmācību centru

Image

Daugavas Biznesa centra (DBC) teritorijā uzsākta vērienīga renovācija, kuras rezultātā plānots paplašināt un atjaunot tur esošo kravas auto servisu, kā arī izveidot speciālistu apmācību centru. DBC Kravas automašīnu serviss ir Wielton oficiālais dīleris Latvijā un šajā teritorijā darbojas jau vairāk kā desmit gadus.

Teritorijas pārbūve Mazjumpravas ielā 24, Rīgā paredzēta DBC kravas automašīnu servisa pamatdarbības nodrošināšanai un esošās bāzes funkciju paplašināšanai. Šajā adresē tiek veidots jauns smago automašīnu pirmspārdošanas apkopes un sagatavošanas speciālistu apmācību centrs. Tas kalpos gan autoparka (autoparvadāšanas treileru) uzlabošanas un uzturēšanas vajadzībām, gan jauno speciālistu apmācībai.

DBC Kravas automašīnu servisa vadītājs Rihards Mesijs atzīst, ka arī COVID-19 krīzes laikos darba apjoms ir saglabājies. “Šobrīd īpaši daudz strādā kravas automašīnas, kas nodarbojas ar piegādēm, kā arī pašvaldību un valsts uzņēmumi joprojām turpina savu darbu. Vēlamies turpināt uzņēmuma attīstību un izaugsmi. Tāpēc tikai loģisks šķita solis par kravas servisa telpu paplašināšanu un jaunu piebūvi, lai turpinātu nodrošināt augstas kvalitātes un ātru servisu,” tā R. Mesijs.

Ar DBC Kravas automašīnu servisa pārbūvi un apmācību centra izveidi, uzņēmuma galvenais mērķis ir uzlabot pieejamos pakalpojumus – kravas automašīnu, to puspiekabju, piekabju, cisternu un autobusu remontus un apkopes. Nākotnē uzņēmuma mērķis ir paplašināt servisa klāstu un nostiprināt savu atpazīstamību kā kravas auto remonta centram, jo savu darbību DBC uzsāka  kā lietotu kravas un vieglo automašīnu pārdevējs.

Šobrīd notiek DBC teritorijas sagatavošana remontdarbiem. Viens no galvenajiem uzdevumiem ir remontdarbu turpināt nodrošināt nepārtrauktu kravas auto servisa darbību. Jaunās pārbūves projekta autors ir arhitekts Vents Grietēns no arhitektu biroja “Grietēns un Kagainis”.

Plāns
KURBADS DBC