Image
16.10.2020

DBC atbalsta Emīlu Ivanovu motokrosā

Image

Starp motoriem, motokrosu un meitenēm…
Aizvien esam mūsu mehāniķa Andra dēla, Emīla Ivanova, kvēlākie fani. 11 gadi, aktīvajā motokrosā jau 6 gadus, no MX65 uz MX85 klasi. Tie nav tikai skaitļi, tie ir fakti.

Aizvadītajā gadā Emīls bija pietuvojies goda pjedestālam un pretendēja uz 2. vietu Nacionālajā motokrosa kausā. Tomēr, izšķirošais Nacionālā kausa posms noslēdzās ar piekto vietu kopvērtējumā, savā vecuma grupā – MX65. Reizēm nelielas tehniskās kļūmes sagriež visu kājām gaisā.

Tomēr, līdz ar augstajiem sasniegumiem un Latvijas Motosporta federācijas atzinumu, ar šo gadu Emīls varēja uzsākt cīņu MX85 klasē. Nacionālā kausa motokrosā 5. posms, kas norisinājās aizvadītā mēneša beigās, Emīls ierindojās godpilnajā trešajā vietā.

“Stabili pamati trenera Aivara Ābola pavadībā ir ļāvuši Emīlam augt un sasniegt virsotnes. Aivars ir spēka gados, bet aizvien vada Mārupes Auto Moto Klubu “Bieriņi” un virza jauniešus pretī panākumiem. Emīls jau līdz šim ir pierādījis sevi trasē, tomēr vēl ir ko pieslīpēt, ” par dēlu motosportā stāsta mūsu mehāniķis Andris.

Emīls pārstāv Saules sporta klubu, kurā darbojās no šī gada sākuma.
Turēsim īkšķus, lai izdodas!

KURBADS DBC