Image
03.03.2022

Kā izvēlēties uzticamu un kvalitatīvu autoservisu?

Image

Atrast uzticamu kravas auto servisu, kuru varētu saukt par savu ne vienmēr ir pats vieglākais uzdevums. Līdzīgi kā atrast ilgtermiņa ikdienas pakalpojumu sniedzēju – frizieri, zobārstu vai pat ģimenes ārstu mūsdienās var būt ļoti sarežgīti. Tomēr visiem iepriekšminētajiem pakalpojumu sniedzējiem, kuri ir atzīti, veiksmīgi un tiem ir plašs klientu loks ir kopīga viena īpašība – lieliska attieksme pret saviem klientiem un kvalitatīvs pakalpojums, ko tie sniedz.

Mēs lepojamies ar daudziem apmierinātiem klientiem, kuri sadarbojas ar mums ilgtermiņā un atgriežas pie mums atkal un atkal, kā arī iesaka mūsu pakalpojumus citiem. Ņemot vērā mūsu pieredzi, šajā rakstā esam apkopojuši ieteikumus par to, kā izvērtēt un pārbaudīt, ka izvēlētais serviss ir piemērots jūsu auto remontam.

Uzticamība un ilgtermiņa sadarbība

Zināms un uzticams sadarbības partneris smago automašīnu remontā un apkopē ir ļoti svarīgs, jo laikā, kad jūsu uzņēmuma komerctransports ir salūzis un meklējat savu īsto servisu – citi pakalpojumu sniedzēji strādā, lai iesprauktos tukšajā vietā un nodrošinātu pakalpojumus. Arī pasūtītājs ne vienmēr ir gatavs gaidīt, kamēr transportlīdzeklis tiks salabots. Loģistika balstās uz precizitāti, jo bieži vien piegādātā krava ir ļoti būtiska tieši konkrētajā laikā, tāpat kā citi darbi, kam nepieciešams konkrētais transportlīdzeklis. Zināms un pieredzējis auto remonta pakalpojuma sniedzējs jau būs informēts par to, kādas kaites ir bijušas jūsu transportam. Tāpēc varēs sniegt visātrāko un precīzāko palīdzību, kas gan īstermiņā, gan ilgtermiņā ļaus jums ietaupīt finanšu līdzekļus.

Profesionalitāte un pakalpojumu klāsts

Uzņēmējdarbībā, kas nodrabojas ar komercpakalpojumu sniegšanu nekas nevar būt biedējošāks par ilgu dīkstāvi, tāpēc svarīgi, lai izvēlētais autoserviss uz vietas var nodrošināt pēc iespējas pilnāku servisa pakalpojuma klāstu –  sākot ar vienkāršām lietām līdz pat motora un elektronikas remontam. Ļoti svarīgs aspekts ir tas, ka autoservisā strādā pieredzējusi un profesionāla komanda, kā arī tehniskais nodrošinājums un instrumenti atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Termiņš, kura laikā autotransports tiek salabots, lai tas atkal varētu pildīt savus pienākumus arī ir ļoti būtisks.

Sadarbība ar citiem profesionāļiem 

Ja atrast izcilo servisu, kurā izdarīs visu, kas nepieciešams varētu šķist sarežgīti un dažreiz pat neiespējami, tad jāmeklē autoserviss, kur speciālisti ātri diagnosticēs problēmas un nekavējoties piesaistīs vai nosūtīs jūs pie citiem meistariem, kas palīdzēs ātri un efektīvi atrisināt radušos problēmu. Ļoti svarīgs aspekts smago auto servisam ir sadarbība ne tikai ar citiem speciālistiem, bet arī ar rezerves daļu tirgotājiem, jo ne vienmēr visas detaļas ir plaši pieejamas.

Zināšanas, ko sniedz sadarbības partneris

Nav noslēpums, ka DBC autoserviss ar automašīnu transportēšanas un loģistikas uzņēmumu “Kurbads” ir kā roka ar cimdu. Tāpēc variet būt droši, ka DBC servisa vīriem ir plaša pieredze smago automašīnu remontā un to apkopē. Šī pieredze noteikti noderēs, ja vēlēsieties iegādāties jaunu auto. Par godīgu vērtējumu, lielākajiem trūkumiem un labajām pusēm, izvēloties konkrētu auto, var uzzināt ne jau reklāmas bukletos vai video rullīšos, bet pie cilvēkiem, kuri ikdienā šos auto skrūvē ar savām rokām. Mūsu meistari neatteiks padomu, kā arī sniegs neatkarīgu vērtējumu jūsu izvēlētajam auto!

Oficiāli un ar dokumentāciju par padarīto

Nav noslēpums, ka joprojām daļa autoservisu dzīvo pelēkajā zonā, ja tas attiecas uz nodokļiem un padarītajiem darbiem. Kvalitatīvs un oficiāls autoserviss sniedz uzticamību, ka visi nodokļi tiks nomaksāti laikā, bet parakstītās darba uzkaites kvītis atbildīs padarītajam, kā arī būs kā apliecinājums un garantija par profesionāli veiktajiem darbiem. Papildus ir vērts atzīmēt, ka DBC kravas auto serviss ir latviešu uzņēmums, kas nozīmē, ka finanses paliek Latvijā un neaizplūst uz citām valstīm, jo ne visu autoservisu patiesā labuma guvēji ir Latvijas iedzīvotāji.

Automašīnas uzturēšana kārtībā

Automašīnas stāvoklis uz ceļa ir ļoti svarīgs, ne tikai tāpēc, ka tā sabojāšanās var apturēt naudas plūsmu, bet arī savlaicīgi nepamanītas un nenovērstas problēmas var radīt apdraudējumu gan tā vadītājam, gan apkārtējiem. Tāpēc pārliecinieties, ka automašīnas stāvokļa diagnostiku veicat vismaz vairākas reizes gadā. Auto regulāra apsekošana nodrošinās, ka tā ir labā stāvoklī un kalpos vēl ilgi. Tas aiztaupīs arī neparedzētas izmaksas, kā arī braukšana ar salabotu automašīnu ilgtermiņā ir krietni ekonomiskāka. Arī labi uzturētu auto pārdot varēs krietni dārgāk.

Iebrauciet ciemos!

Mēs piedāvājam pilna servisa apkopi visa veida komerctransportam un kravas automašīnām arī brīvdienās! DBC darba laiks ir katru dienu no 8:00 līdz 20:00. Pie mums strādā augsti kvalificēti meistari, kuri savlaicīgi un kvalitatīvi veiks gan uzņēmumu, gan privātpersonu komerctransporta tehnisko apkopi un nepieciešamo remontu, tostarp detaļu un agregātu maiņu un krāsošanu.

Zvaniet vai rakstiet mums un mēs jums palīdzēsim, kā arī parūpēsimies, lai jūsu transports vienmēr atrastos ceļā! 

Adrese: Mazjumpravas iela 24, Rīga.
Pieteikties var pa tālruni +371 27807999 vai e-pastā kravasauto@dbcauto.lv 

Citi jaunumi

Image

Stūres sistēma sastāv no virknes dažādu detaļu un mehānismu. Tikai tad, ja ikviena komponente darbojas nevainojami,...

Lasīt vairāk
Image

Precīzu kravas transportlīdzekļu darbību nodrošina virkne dažādu vadības bloku. Ja nepieciešams viena vai vairāku...

Lasīt vairāk
Image

Situācijas uz ceļa mēdz būt ļoti dažādas, un pat salīdzinoši neliels defekts vai ceļu satiksmes negadījums var...

Lasīt vairāk
Image

Lai tehnisko apskati izietu bez aizķeršanās, optimāls risinājums pirms došanās uz kādu no CSDD tehniskās apskates...

Lasīt vairāk
Image

Auto krāsošana nepieciešama dažādās situācijās – sākot ar vēlmi vizuāli atsvaidzināt virsbūvi un beidzot ar...

Lasīt vairāk
Image

Lai bremžu sistēma darbotos optimāli, par to attiecīgi jāparūpējas. Kurbads kravas auto serviss piedāvājumā –...

Lasīt vairāk
Image

Reduktors ir viena no svarīgākajām transportlīdzekļa piedziņas sistēmas komponentēm. Ja tam nepieciešams remonts,...

Lasīt vairāk
Image

Xentry ir ļoti efektīva programmatūra, kas palīdz diagnosticēt dažādus automašīnas defektus. Kurbads kravas auto...

Lasīt vairāk
Image

SDP3 ir programmatūra, ar kuras palīdzību Scania transportlīdzekļiem, šasijām un dzinējiem iespējams veikt precīzu...

Lasīt vairāk
Image

Lai transportlīdzekli izmantot būtu ērti un droši, regulāri nepieciešama profesionāla savirzes regulēšana. Uzticiet...

Lasīt vairāk
Image

Ātrumkārbu remonts ir ļoti atbildīgs darbs, tāpēc to jāuztic zinošiem speciālistiem profesionālā servisā. Kvalitatīvu...

Lasīt vairāk
Image

Lai pilnvērtīgi pārbaudītu un remontētu bremžu sistēmu, servisā obligāti nepieciešams atbilstošs bremžu stends....

Lasīt vairāk
Image

Ritošās daļas remonts ir viens no auto remontdarbiem, ko atlikt nedrīkst un kas jāuztic specializētam servisam. Labākā...

Lasīt vairāk
Image

Spectehnika ir ļoti daudzveidīga – sākot ar kompaktiem mini iekrāvējiem un beidzot ar lielizmēra pašizgāzējiem....

Lasīt vairāk
Image

Lai bizness neapstātos, ir īpaši svarīgi parūpēties par uzņēmuma īpašumā esošajiem transportlīdzekļiem. Uzticams...

Lasīt vairāk
Image

Kurbads kravas auto serviss piedāvājumā – autobusu remonts dažādu marku, modeļu un konfigurācijas autobusiem. Uzticiet...

Lasīt vairāk
Image

Vēlaties, lai jūsu kravas automašīnai vai cita veida komerctransportam tiktu veikta augstākā līmeņa diagnostika,...

Lasīt vairāk
Image

Veicot piekabju remontu, ļoti būtiska ir ne tikai servisa speciālistu kompetence, bet arī tas, kādas kravas auto piekabju...

Lasīt vairāk
Image

Alumīnija detaļas automobiļos ir ļoti izplatītas. Situācijās, kad tām radies kāds bojājums, viens no labākajiem...

Lasīt vairāk
Image

Lai novērstu dažādus ar automašīnas elektroniku saistītus defektus, nepieciešams gan specializēts aprīkojums, gan...

Lasīt vairāk
Image

Agrāk vai vēlāk, bet ikvienam kravas auto virsbūves remonts kādā brīdī kļūst par neatliekamu vajadzību. Ja arī...

Lasīt vairāk
Image

Vai arī jums aktuāls kļuvis kravas auto dzinēja remonts? Kurbads kravas auto serviss šādā gadījumā ir pareizā izvēle,...

Lasīt vairāk
KURBADS DBC