Image
28.01.2021

Žurnālā Latvijas Architektūra intervija ar DBC kravas automašīnu servisa projektētāju Ventu Grietēnu

Image

Jaunākajā Latvijas Architektūra žūrnāla izdevumā lasāma intervija ar arhitektu Ventu Grietēnu. Ar šo ziņu vēlamies dalīties tāpēc, ka Vents jau no pašiem pirmsākumiem ir piedalījies Daugavas Biznesa centra “māju” radīšanas un pilnveidošanas procesos. Vents Grietēns ir projektējis gan Daugavas Biznesa centra biroju, gan arī remonta centru un šobrīd aktīvi strādā pie jaunā projekta.

Šobrīd esam DBC auto servisa centra paplašināšanas sākumposmā – tiek izstrādātas projekta skices un to apspriešana. Vairāku gadu garumā mums ir izveidojusies cieša sadarbība un savstarpēja uzticība, zinām, ko viens no otra varam sagaidīt. Kā pats arhitekts saka savā intervijā:

“Arhitekts ir šajā pasaulē, lai darītu to labāku, nevis to pārveidotu, savu ambīciju vadīts. Manā izpratnē, piepildot klienta sapni, arhitektam vienlaikus jābūt arī gudram skolotājam, jāpievieno klienta iecerei sava profesionālā pievienotā vērtība, jāizglīto viņš un jāparāda, ka uz lietām var skatīties caur “dažādām brillēm” un tās brilles visiem nav vienādas, ka klients šajā pasaulē nedzīvo viens un tikai sev.”

KURBADS DBC