Image

Par Mums

Kurbads kravas auto servisā augsti kvalificēti meistari savlaicīgi un kvalitatīvi veiks gan uzņēmumu, gan privātpersonu komerctransporta, kravas auto, piekabju un citu spectehniku tehnisko apkopi un nepieciešamo remontu, tostarp detaļu, agregātu maiņu un krāsošanu. Mēs atrodamies tuvu Rīgas centram, nodrošinot ērtu piebraukšanu jūsu kravas automašīnai. 


Nodrošinām, lai jūsu auto ir uz ceļa, bez lieka stresa.


ImageImage

26

gadu pieredze
pieredzējuši mehāniķi

24

kopējā platība m2

1800

Kāpēc izvēleties mūs?

Apsargāta diennakts autostāvieta
Apsargāta diennakts autostāvieta

Modernākais kravas auto serviss Latvijā
Modernākais kravas auto serviss Latvijā

Strādājam 7 dienas nedēļā
Strādājam 7 dienas nedēļā

Sazinies ar mums
ImageImage
Image
Nacionālie Bruņotie Spēki

Sadarbojoties ar DBC kravas servisu, varu teikt līdz šim tikai to pozitīvāko. Darba kvalitāte ir augstā līmenī , izpildes termiņi ir ātri un nav bijuši kavējumi. Komunikācija ir pozitīva. Viss tiek vienkārši un labi izrunāts. Uzklausa klientu vēlmes un ieteikumus.

Image
Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienests

VUGD vada un veic ugunsgrēku dzēšanu, kā arī veic glābšanas darbus dzēšot ugunsgrēkus, veic glābšanu pēc ceļu satiksmes negadījumiem un iekšējos ūdeņos, kā arī zemūdens meklēšanas un citus glābšanas darbus

Image
R Grupa

DBC jau vairākus gadus ir mūsu sadarbības partneris, kas sniedz servisa pakalpojumus mūsu autoparkam. Gribētu atzīmēt servisa personāla atsaucību, augsto profesionālismu, kvalitāti un savlaicīgi veiktos darbus. Rekomendējam SIA “Daugavas Biznesa Centrs” kā stabilu un nopietnu sadarbības partneri.

Image
Valsts Ieņēmumu dienests

Valsts ieņēmumu dienests nodrošina nodokļu maksājumu un nodokļu maksātāju uzskaiti, Latvijas Republikas nodokļu, nodevu un citu valsts noteikto obligāto maksājumu iekasēšanu.

Image
Simeon

Simeon ir autotransporta kompānija, kas veic šķidrumu pārvadāšanu. Uzņēmums strādā Somijā, Zviedrijā un visās Baltijas valstīs. Simeon autoparks ir moderns un tiek nemitīgi atjaunināts. DBC lepojas, ka spēj piedāvāt Simeon transporta parkam kvalitatīvus servisa pakalpojumus.

KO PAR MUMS SAKA SADARBĪBAS PARTNERI

Liela daļa mūsu komercklientu ir ilggadēji mūsu sadarbības partneri, kas augstu vērtē mūsu komandas spēju nodrošināt viņu uzņēmuma vajadzībām un specifikai atbilstošus risinājumus.

01.

Lai jūsu auto ir vienmēr gatavi darbam

Mēs parūpēsimies, lai Tavs autoparks vienmēr ir labā tehniskā kārtībā un atrodoties ceļā nebūtu jāpiedzīvo nepatīkami pārsteigumi

Sazinies ar mums
Image